AGROSET

TARIM MARKET

 0543 924 51 70 

Haşere Öldürücü 50 ML Deltadem SC Kokusuz

Görsel 1
Görsel 2
PlatinPuan : 121.135
Fiyat:
276,00 TL
İndirimli Fiyat (%44,6) :
153,01 TL
Kazancınız 122,99 TL
15,96 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

DELTADEM SC GENEL AMAÇLI KOKUSUZ HAŞERE İLACI

Kullanım Alanları ve Kullanım Biçimi:

DELTADEM SC kokusuz lekesiz sınıfta genel amaçlı haşere ilacıdır. İçeriğinde ilave Tetramethrin bulunması haşereleri ani düşürücü ve açığa çıkartıcı olarak başarısını yükseltmektedir. 

Her 50 ml ürün 5 Litre suyla çoğaltılıp pompa vasıtasıyla haşere hareket güzergahlarına uygulanır. Yoğun haşere sorunu olan veya tozlu, yarı dış mekan, bodrum, sığınak, depo gibi yerlerde dozu 2 katına çıkartabilirsiniz.

DELTADEM SC üretici firma tarafından hamamböceği, kaloriferböceği karasinek ve sivrisinekler için etikette dozajlama bilgileri verilmiş olmasının yanında, karınca, gümüşçün, rutubet böceği, kırkayak, güve, örümcek benzeri yürüyen haşereler üzerinde de etkili bir başarı sağlamaktadır. Bu haşereler için de Hamamböceği için verilen dozajlama bilgisini kullanabilirsiniz.

Pire ve tahtakurusu, akrep gibi daha dirençli haşereler için kokusuz SC FORMÜL veya CS formül ilaçlar kullanılabilse de, yoğun pire ve tahtakurusu olan yerlerde en doğrusu kokulu EW formül veya ME Formül haşere ilaçlarını kullanmaktır.
DELTADEM SC 50 mililitre ürün ortalama 100 metrekare civarında bir ev veya ofis benzeri işyerlerinin ilaçlamasında yeterlidir. Büyük alanlar veya düzenli ilaçlama gerektiren kronik haşere sorunu olan yerlerde daha büyük ambalajlardan temin edip tasarruf edebilirsiniz. Sitemizde diğer ambalaj biçimlerini de bulabilirsiniz.

Yazlık ve Villa vb mekanlarda özellikle sivrisinek mücadelesinde bina dış duvarlarını püskürterek ilaçla kaplayabilir, çevre ilaçlaması yapabilir ve böylece uzun süreli sivrisinek koruması sağlayabilirsiniz.
Hamamböceği kaloriferböceği sorunlarınızda özellikle restaurant, lokanta vb işletmelerde ürün üzerinde belirtilen oranlarda su ile çoğaltarak ürünü haşere görülen tüm bölgelere uygulayabilirsiniz. Özellikle fayans araları, çatlaklar, dolap duvar araları, mutfak ve et kesme tezgahları ürün hazırlama tezgahlarının duvarla birleştikleri aralıklar, alt kısımları vb alanlara püskürterek uygulayabilirsiniz.
İlaçlama esnasında ve sonrasında mekanı kapatmanıza gerek yoktur. Yapılan uygulama sonrası temizlenmesi gereken yüzeyleri temizleyiniz yeterlidir.
DELTADEM SC, yapısı gereği kalıcı ve koruyucu özellikte bir ürün olduğu için silinmediği yüzeylerde uzun süre böcekleri öldürmeye devam eder.

Açık ve kapalı alanlarda uçan ve yürüyen tüm haşere türleri için tavsiye edilen başarılı böcek ilacıdır.
Lekesiz ve kokusuzdur.

Genel Özellikleri:

DELTADEM SC Haşere ilacı DELTAMETHRİN etken maddesi yıllardır başarıyla kullanılagelmektedir.

DELTADEM SC Suyla seyreltilebilmesi ve buharlaşmayan olması sebebiyle, HALK SAĞLIĞI ilaçları kapsamında, kullanımı ve uygulaması oldukça kolay başarılı bir formüldür. Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır.

Sıkıldığı yerde ortalama tutunma süres 8 ila 12 hafta olduğu için uzun vadeli kalıcılığıyla ve böcekler üzerinde ani düşürücü etkisi ile en yüksek performansı alabileceğiniz bir üründür.

DELTADEM SC Buharlaşmayan yapısı ve zemin tarafından emilmeyen süspansiyon yapısıyla, ev ve işyeri, ofis yaşam alanları, depo ve hangar ilaçlamaları uygulamalarında ideal ürünlerdendir.

Geniş haşere spektrumu sebebiyle birçok böcek cinsine karşı etkili olması, birkaç sorunu bir uygulamada ortadan kaldırma imkanı verir.

Ürünün üzerinde, hangi haşere için ne miktar ve ne şekilde uygulamanız gerektiğini bulabilirsiniz. 

Uygulama Gereksinimleri:

İlaç mekanınıza ve sorun olan haşereye uygun miktarlarda su ile seyreltilip bir pulverizatör (pompa) vasıtasıyla kullanılmaktadır. 
Eğer bir pompanız yok ise sitemizden size uygun bir pompa temin edebilirsiniz.

Zararlı Türü Yaşam evresi Uygulama Alanı ve Şekli Seyreltme Oranı Uygulama Miktarı Uygulama Dozu Uygulama Aralığı
Karasinek Boş kapalı alan pülverizatör ile uygulama 25 ml ürün+13308 ml su 80 ml karışım 1 malana uygulanır 7,50mg a.i/m2 90 gün
Sivrisinek 25 ml ürün+4975 ml su 20,0 mg a.i/m2 90 gün
Hamamböceği 25 ml ürün+3308 ml su 30,0 mg a.i/m2 90 gün
Pire 25 ml ürün+5183 ml su 12,0 mg a.i/m2 90 gün
Tahtakurusu-Akrep 25 ml ürün+8308 ml su 12,0 mg a.i/m2 60 gün
Tatarcık 25 ml ürün+4975 ml su 20,0 mg a.i/m2 60 gün
Karınca 25 ml ürün+8308 ml su 12,0 mg a.i/m2 30 gün
Kene Mesken ve çevresi pülverizatör ile uygulama 25 ml ürün+9975 ml su 10,0 mg a.i/m2 40 gün
Diğer Özellikler
Stok KoduAGRO-DLTM50
MarkaAGROSET
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

 
 


0543 924 51 70

Demetevler Sami Efendi Cad. No: 33/D Yenimahalle / ANKARA

 
 
Bilgi ve Toptan Sipariş İçin Whatsapp 
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.